wyrywanie zęba

Naszą misją jest, by pomóc naszym Pacjentom jak najszybciej, bezboleśnie, oraz wykonać naszą pracę na najwyższym poziomie, na jaki pozwala obecny stan wiedzy medycznej.

stomatolog

Przychodnię dentystyczną Lux-Dent tworzą najlepsi w Chojnicach stomatolodzy zajmujący się pełnym spektrum leczenia takim jak chirurgia, ortodoncja, periodontologia czy stomatologia dziecięca.

leczenie kanałowe

Do dyspozycji pacjentów oddajemy gabinety stomatologiczne, które zapewniają komfort korzystania z naszych usług - zawsze miły personel i klimatyzowane pomieszczenia.

wstawianie implantów

Inwestujemy wyłącznie w sprzęt renomowanych firm. Używamy najnowocześniejszego sprzętu, który jest w stanie zapewnić kompleksową opiekę na na najwyższym poziomie.

LUX-DENT

Nowoczesne centrum stomatologiczne

Oferujemy kompleksowy zakres usług o wysokim standardzie. W naszych gabinetach czekają na Państwa doświadczeni lekarze stomatolodzy, posiadający bogate doświadczenie praktyczne i otwarte podejście do każdego pacjenta.

 

W naszej klinice najważniejszy jest pacjent i jego dobro. Do każdego przypadku podchodzimy indywidualnie i dostosowujemy plan leczenia zgodnie z oczekiwaniami i możliwościami pacjenta. Doradzamy i proponujemy wiele aternatyw leczenia. Dokładamy wszelkich starań aby atmosfera w gabinecie była przyjazna i komfortowa zaś wizyta u stomatologa kojarzyła się wyłącznie pozytywnie.

Profesjonalizm i miła opieka całego personelu pozwala zapomnieć o stresie jaki często towarzyszy wizycie u stomatologa. W LUX-DENT komfort i wysoki standard obsługi pacjenta są naszym priorytetem.

zabiegi ortodontyczne

umów się na wizytę 692 897 676