wyrywanie zęba

Naszą misją jest, by pomóc naszym Pacjentom jak najszybciej, bezboleśnie, oraz wykonać naszą pracę na najwyższym poziomie, na jaki pozwala obecny stan wiedzy medycznej.

stomatolog

Przychodnię dentystyczną Lux-Dent tworzą najlepsi w Chojnicach stomatolodzy zajmujący się pełnym spektrum leczenia takim jak chirurgia, ortodoncja, periodontologia czy stomatologia dziecięca.

leczenie kanałowe

Do dyspozycji pacjentów oddajemy gabinety stomatologiczne, które zapewniają komfort korzystania z naszych usług - zawsze miły personel i klimatyzowane pomieszczenia.

wstawianie implantów

Inwestujemy wyłącznie w sprzęt renomowanych firm. Używamy najnowocześniejszego sprzętu, który jest w stanie zapewnić kompleksową opiekę na na najwyższym poziomie.

Ukończyłam z wyróżnieniem studia lekarsko-dentystyczne na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie. Lubię to co robię , praca jako stomatolog sprawia mi wiele radości i zadowolenia. Zawsze skupiam się na dokładnej diagnozie i leczeniu każdego pacjenta.

Zajmuję się głównie leczeniem zachowawczym i endodoncją,  zarówno dorosłych jak i dzieci.

Interesuje się również stomatologią mikroskopową, protetyką i chirurgią.

Stale uczestniczę w kursach i warsztatach,  poszerzając swoją wiedzę i umiejętności.

W wolnych chwilach spędzam aktywnie czas z rodziną i przyjaciółmi, uwielbiam wycieczki rowerowe. Hobbistycznie zajmuje się decoupage’em.

Ukończyła Uniwersytet medyczny w Łodzi.

Jest w trakcie szkolenia specjalizacyjnego z periodontologii, członek Polskiego Towarzystwa Periodontologii. Laureatka powiatowej edycji plebiscytu Hipokrates Pomorza 2019. Wykonuje zabiegi głównie z zakresu stomatologii zachowawczej, endodoncji mikroskopowej oraz periodontologii. Zajmuje się również odbudową protetyczną zębów po leczeniu endodontycznym. Systematycznie poszerza swoją wiedzę we wszystkich dziedzinach stomatologii, aby móc kompleksowo planować leczenie swoich pacjentów. W swojej pracy szczególną uwagę zwraca na komunikację z pacjentem oraz komfort leczenia. Prywatnie mama, miłośniczka gór, hodowca koni.

Ukończyłam kierunek lekarsko-dentystyczny na Poznańskim Uniwersytecie Medycznym. Wykonuje zawód,który wybrałam juz w latach wczesnoszkolnych. Dążąc do perfekcji i podążając za współczesną wiedzą biorę udział w kursach i konferencjach.  

Najbardziej interesuje mnie stomatologia estetyczna dająca możliwości odtworzenia naturalnego, wymarzonego uśmiechu. Zyskałam sobie również sympatię najmłodszych pacjentów, których z chęcią otaczam profesjonalna opieką. 

Ukończyłam Gdański Uniwersytet Medyczny w 2006 roku. Zajmuję się leczeniem ortodontycznym dorosłych oraz dzieci.  Umiejętności i kwalifikacje zawodowe stale rozwijam uczestnicząc w licznych szkoleniach i konferencjach naukowych.

W swojej pracy wykorzystuję wiedzę praktyczną oraz doświadczenie wpływając na zmianę uśmiechu moich pacjentów oraz ich samopoczucie.

Ukończyłem Gdański Uniwersytet Medyczny w 2006 roku. Od początku swej pracy interesowałem sie i szkoliłem w kierunku chirurgii stomatologicznej. Implanty wszczepiam od 2009 roku a w 2013 złozyłem z wynikiem b. dobry egzamin z implantologii OSIS. W gabinecie zajmuje sie kompleksowym leczeniem protetycznym wykonując stałe (korony,mosty) jak i ruchome (protezy) uzupełnienia protetyczne.

umów się na wizytę 692 897 676