wyrywanie zęba

Naszą misją jest, by pomóc naszym Pacjentom jak najszybciej, bezboleśnie, oraz wykonać naszą pracę na najwyższym poziomie, na jaki pozwala obecny stan wiedzy medycznej.

stomatolog

Przychodnię dentystyczną Lux-Dent tworzą najlepsi w Chojnicach stomatolodzy zajmujący się pełnym spektrum leczenia takim jak chirurgia, ortodoncja, periodontologia czy stomatologia dziecięca.

leczenie kanałowe

Do dyspozycji pacjentów oddajemy gabinety stomatologiczne, które zapewniają komfort korzystania z naszych usług - zawsze miły personel i klimatyzowane pomieszczenia.

wstawianie implantów

Inwestujemy wyłącznie w sprzęt renomowanych firm. Używamy najnowocześniejszego sprzętu, który jest w stanie zapewnić kompleksową opiekę na na najwyższym poziomie.

Ukończyłam kierunek lekarsko-dentystyczny na Poznańskim Uniwersytecie Medycznym. Wykonuje zawód,który wybrałam juz w latach wczesnoszkolnych. Dążąc do perfekcji i podążając za współczesną wiedzą biorę udział w kursach i konferencjach.  

Najbardziej interesuje mnie stomatologia estetyczna dająca możliwości odtworzenia naturalnego, wymarzonego uśmiechu. Zyskałam sobie również sympatię najmłodszych pacjentów, których z chęcią otaczam profesjonalna opieką. 

umów się na wizytę 692 897 676