wyrywanie zęba

Naszą misją jest, by pomóc naszym Pacjentom jak najszybciej, bezboleśnie, oraz wykonać naszą pracę na najwyższym poziomie, na jaki pozwala obecny stan wiedzy medycznej.

stomatolog

Przychodnię dentystyczną Lux-Dent tworzą najlepsi w Chojnicach stomatolodzy zajmujący się pełnym spektrum leczenia takim jak chirurgia, ortodoncja, periodontologia czy stomatologia dziecięca.

leczenie kanałowe

Do dyspozycji pacjentów oddajemy gabinety stomatologiczne, które zapewniają komfort korzystania z naszych usług - zawsze miły personel i klimatyzowane pomieszczenia.

wstawianie implantów

Inwestujemy wyłącznie w sprzęt renomowanych firm. Używamy najnowocześniejszego sprzętu, który jest w stanie zapewnić kompleksową opiekę na na najwyższym poziomie.

Ukończyłam z wyróżnieniem studia lekarsko-dentystyczne na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie. Lubię to co robię , praca jako stomatolog sprawia mi wiele radości i zadowolenia. Zawsze skupiam się na dokładnej diagnozie i leczeniu każdego pacjenta.

Zajmuję się głównie leczeniem zachowawczym i endodoncją,  zarówno dorosłych jak i dzieci.

Interesuje się również stomatologią mikroskopową, protetyką i chirurgią.

Stale uczestniczę w kursach i warsztatach,  poszerzając swoją wiedzę i umiejętności.

W wolnych chwilach spędzam aktywnie czas z rodziną i przyjaciółmi, uwielbiam wycieczki rowerowe. Hobbistycznie zajmuje się decoupage’em.

umów się na wizytę 692 897 676