wyrywanie zęba

Naszą misją jest, by pomóc naszym Pacjentom jak najszybciej, bezboleśnie, oraz wykonać naszą pracę na najwyższym poziomie, na jaki pozwala obecny stan wiedzy medycznej.

stomatolog

Przychodnię dentystyczną Lux-Dent tworzą najlepsi w Chojnicach stomatolodzy zajmujący się pełnym spektrum leczenia takim jak chirurgia, ortodoncja, periodontologia czy stomatologia dziecięca.

leczenie kanałowe

Do dyspozycji pacjentów oddajemy gabinety stomatologiczne, które zapewniają komfort korzystania z naszych usług - zawsze miły personel i klimatyzowane pomieszczenia.

wstawianie implantów

Inwestujemy wyłącznie w sprzęt renomowanych firm. Używamy najnowocześniejszego sprzętu, który jest w stanie zapewnić kompleksową opiekę na na najwyższym poziomie.

Ukończyłem Gdański Uniwersytet Medyczny w 2006 roku. Od początku swej pracy interesowałem sie i szkoliłem w kierunku chirurgii stomatologicznej. Implanty wszczepiam od 2009 roku a w 2013 złozyłem z wynikiem b. dobry egzamin z implantologii OSIS. W gabinecie zajmuje sie kompleksowym leczeniem protetycznym wykonując stałe (korony,mosty) jak i ruchome (protezy) uzupełnienia protetyczne.

umów się na wizytę 692 897 676