wyrywanie zęba

Naszą misją jest, by pomóc naszym Pacjentom jak najszybciej, bezboleśnie, oraz wykonać naszą pracę na najwyższym poziomie, na jaki pozwala obecny stan wiedzy medycznej.

stomatolog

Przychodnię dentystyczną Lux-Dent tworzą najlepsi w Chojnicach stomatolodzy zajmujący się pełnym spektrum leczenia takim jak chirurgia, ortodoncja, periodontologia czy stomatologia dziecięca.

leczenie kanałowe

Do dyspozycji pacjentów oddajemy gabinety stomatologiczne, które zapewniają komfort korzystania z naszych usług - zawsze miły personel i klimatyzowane pomieszczenia.

wstawianie implantów

Inwestujemy wyłącznie w sprzęt renomowanych firm. Używamy najnowocześniejszego sprzętu, który jest w stanie zapewnić kompleksową opiekę na na najwyższym poziomie.

Ukończyła Uniwersytet medyczny w Łodzi.

Jest w trakcie szkolenia specjalizacyjnego z periodontologii, członek Polskiego Towarzystwa Periodontologii. Laureatka powiatowej edycji plebiscytu Hipokrates Pomorza 2019. Wykonuje zabiegi głównie z zakresu stomatologii zachowawczej, endodoncji mikroskopowej oraz periodontologii. Zajmuje się również odbudową protetyczną zębów po leczeniu endodontycznym. Systematycznie poszerza swoją wiedzę we wszystkich dziedzinach stomatologii, aby móc kompleksowo planować leczenie swoich pacjentów. W swojej pracy szczególną uwagę zwraca na komunikację z pacjentem oraz komfort leczenia. Prywatnie mama, miłośniczka gór, hodowca koni.

umów się na wizytę 692 897 676